• पैक करना का खर्च • व्यय | |
package: गठ्ठा पार्सल | |
cost: क़ीमत चुकानी | |
package cost मीनिंग इन हिंदी
package cost उदाहरण वाक्य
उदाहरण वाक्य
अधिक: आगे- The package costs $ 234 a night in the main resort.
- Three four-ounce packages cost $ 25, including shipping.
- The package costs $ 200 and deliveries will be made Thursday.
- Several other packages cost less, according to the LogiCom site.
- That package costs 65, 000 dong, about dlrs 6.
- The top annual membership package costs under dlrs 1, 000.
- This system was begun in the 1960s to reduce packaging costs.
- A 21-network package costs $ 21.95.
- The 9 1 / 2-ounce packages cost $ 2.29
- Both services in a package cost $ 8.95 a month.